Hizmet Sözleşmesi

AnasayfaHizmet Sözleşmesi

1-Tasarımstudio Web Tasarım Hizmetleri ’nin Yükümlülükleri:

Tanıtım ve vizyonu hedef kitlesine iyi yansıtan bir dinamik ve özgün web sitesinin hazırlanması Alan adı tahsisi ( .com veya .com.tr isim tescili) , 1 ana sayfa ve ek sayfalar, dinamik ürün sayfaları (ihtiyaç kadar tespit edilecek) Hazır Site ve Profesyonel Web Sitesi Paketi dahilinde firma ve ürün bilgilerini içeren metinlerin ve resimlerin web sitesine aktarılması
(E-ticaret Web Sitesi Paketi dahilinde içerikler site sahibi tarafından yüklenecektir. TASARIMSTUDIO'nun , E-ticaret Web Sitesi Paketi dahilinde  yer alacak ürünlerin yüklenmesi ile ilgili bir yükümlülüğü yoktur.)

2. Firmanın Yükümlülükleri :
Web sitesinde kullanılacak materyalleri sağlamak, metinleri bilgisayar ortamına aktarmak, resimleri bilgisayar ortamında veya yüksek kalitede tab edilmiş şekilde vermek. Kullanılacak materyallerin telif haklarını satın almak, Web sitesinden sorumlu olacak şirket yetkilisini belirlemek Ödemeleri tam olarak, gününde ve nakten yapmak.

3. Tasarım Değişiklikleri ve Güncelleme:
Bu sözleşme kapsamında olmayan tasarım değişiklikleri ve ciddi metin değişiklikleri, saatlik 30 TL+ KDV, yeni Dinamik sayfa ekleme işi de sayfa başına 20TL+ KDV şeklinde ücretlendirilecektir. Kullanılan yazılımlarda talep edilecek olan özel değişiklikler ayrıca fiyatlandırılacaktır.Değişiklikler, gerekli materyal firma tarafından sağlandıktan sonra 5 iş günü içinde tarafımızdan gerçekleştirilecektir. İmlâ hatalarını düzeltme, genel sayfa içeriklerindeki düzenlemeler, adres, telefon ekleme veya düzeltme gibi ufak değişimler ücretsizdir. Ek sayfa ve ilave modüller yeni anlaşmaya tabidir.Web sitesinin tasarım onayı alınıp yayına başlamasından ardından talep edilecek tasarım değişiklikleri, ücrete tabii olarak değerlendirilecektir.

4. Kontenjan ve Süre:
Yukarıda belirtilen örnek hizmet’in dışında kalan talepler ve eklentiler sözleşme sonunda ayrıca teslimat süresi belirtilerek onaylanır. Dinamik web sitesinin hazırlanması için gereken süre 2 haftadır. Bu süre iş başlangıç tarihinde başlar. Firma, iş başlangıç tarihine kadar web sitesinde yayımlanmasını istediği her türlü medyayı ve metni hazırlamaktan sorumludur. Dökümanların gecikmesi halinde geçen süre, site teslim süresine eklenecektir.

5. Garanti:
Dinamik web sitesinin, istenen her türlü fonksiyonu yerine getirecek şekilde testleri tamamlandıktan sonra çalışır durumda yayımlandığı tarihten itibaren başlayacak ve toplam garanti süresi 2 yıl olacaktır. Tasarımstudio Web Tasarım Hizmetleri tarafından titizlikle geliştirilecek ve test aşamasında olası hatalardan arındırılacak dinamik web sitesinde, 2 yıllık garanti süresi içerisinde olabilecek yazılım veya tasarım hatalarının düzeltilmesinde veya sitenin çalışmaması durumunda 3 (üç) iş günü içinde müdahale edilip çalışır duruma getirilmesi esnasında herhangi bir ücret talep edilmeyecektir. Firma, web sitesi cpanel şifrelerini istediği zaman teslim alabilecektir. Bu şifreler firmaya teslim edildiğinde firmanın web sitesi garanti kapsamı dışında kalır.

Cpanel bilgilerinin firmaya istekleri doğrultusunda iletilmesinden itibaren oluşacak tüm aksaklıklar müşterinin kendi sorumluluğundadır.

Wordpress-Joomla gibi içerik yönetim sistemleri ile oluşturulmuş web sitelerinde   müşterinin yüklediği lisanssız, korsan ve ücretsiz eklentiler, temalar ve bileşenlerin sebep olduğu akasaklıklar ve hasarlar müşterinin kendi sorumluluğundadır.

6. Anlaşmazlıklar:
Bu sözleşmede meydana gelebilecek anlaşmazlıklarda İstanbul Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkili olacaktır.

7. Fiyat:
 Sözleşme metni son satırlarına anlaşmaya tabidir.

8. Ödeme Şartları:
 Ödemeler, internet sitemiz üzerinden online olarak ve  banka hesaplarına yapılabilir. Elden ödemelerde para makbuzu almak zorunludur. Ödemeler, iş başlangıç tarihinde yapılır.

9. İptal ve İade:
Tüm Web Tasarım Paketleri için kullanılan hosting, domain, yazılım, tema, script ve modüllerin ücret iadesi yoktur.

 

Top