Tasarımstudio, müşterilerine kesintisiz ve hızlı bir hizmet sunmak için 20 sunucusu ile dünyanın önde gelen network firmalarıyla çalışmaktadır. Sunucularımızın büyük bölümü Almanya’da bulunmaktadır. Gelişmiş bir altyapı ve güvenliğe sahip bu veri merkezinde müşterilerimizin amaçlarına yardımcı olabilecek kalitede hız ve güven sunulmaktadır.

Tasarımstudio, tüm sunucularında yüksek network hızına ortak olabilecek güçte donanımlar kullanmayı amaç edinmiş ve bu yönde barındırdığı tüm sunucuların özelliklerini standart hale getirmiştir. Tüm sunucularımız minimum;

2×4 Çekirdekli Güçlü İşlemciler
8-16 GB RAM
2×500 GB SAS Hard Disk
RAID Desteği

donanımlarına sahiptir. Ayrıca tüm sunucularımızda müşterilerimizin kolaylıkla hesaplarını yönetebilmeleri için Türkçe kontrol paneli (cpanel) mevcuttur.

Tasarımstudio, müşterilerine en kaliteli ve profesyonel hizmeti en uygun fiyatlarla sunmayı amaçlar. Bu doğrultuda edindiğimiz ilkeler sırasıyla;

Güçlü ve güvenilir network
Gelişmiş teknik altyapı
Güçlü ve modern donanımlar
Güncel yazılımlar ve elde edilebilir maksimum güvenlik
Kolay anlaşılır, basit ara yüzler
Optimum yüklenmiş dengeli sunucular
Hızlı ve etkin destek
Samimi iletişim ve dürüstlük
Düşük maliyetler ve yüksek tasarruf
Uygun fiyatlar ve ödeme koşulları

Tasarımstudio, alanında müşterilerine en iyi hizmeti vermek için belirlediği dallarda uzmanlaşmak ve bu yönde en kaliteli hizmeti sunmayı amaç edinmiştir. Tasarımstudio, sektöründe en iyisi değil, sizin gözünüzde en iyisi olmayı hedeflemiştir.

Ayrıntılı bilgi, soru ve sorunlarınız için daima bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sitenizin ve işinizin öncelikleri bizim de önceliklerimizdir. Çünkü başarınız, başarımızdır.

 

Mesaj Bırakın:

Mesajınızı bırakabilirsiniz .Sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz.

Merhaba, sorun yada sorularınızı iletebilirsiniz.

Mesajı yollamak için ENTER