Avukat-Hukuk Siteleri

AnasayfaWeb Sitesi PaketleriAvukat-Hukuk Siteleri

Avukat-Hukuk Siteleri

Avukat Hukuk 2020

Avukat Hukuk 2020

580
Wordpress Sınırsız Renk
Hukuk Bürosu Pro

Hukuk Bürosu Pro

420
Hukuk-Avukat Sitesi Gold v3

Hukuk-Avukat Sitesi Gold v3

390
Hukuk-Avukat Sitesi Elite v3

Hukuk-Avukat Sitesi Elite v3

390
Hukuk-Avukat Sitesi Silver v3

Hukuk-Avukat Sitesi Silver v3

390

Tek Sefer Öde

Hemen Kurulumu Yapalım

Ömür Boyu Kullan!

Hazır Avukat Hukuk Sitesi ile firmanıza ait hizmet ya da ürünlerinizi uygun fiyat avantajı ile internet üzerinden potansiyel müşterileriniz ile buluşturabilirsiniz. Hemen Hazır Avukat Hukuk Sitesi kurun, , siz de internetten para kazanmaya başlayın. Hazır Avukat Hukuk Sitenizi 1 günde kurun. Üstelik Hosting ve Domain ücretsiz.
Hazır Siteler, tasarımı daha önceden tamamlanmış, içeriği size ait bilgiler ile değiştirebildiğiniz (yazı, fotoğraf, resim) ekonomik web siteleridir. Hazır Sitelerimizin tümü mobil uyumludur, cep telefonları, tabletler ve masaüstü bilgisayarlarda sorunsuz bir şekilde görüntülenir. Tüm hazır siteleri Türkçe Kontrol Paneli sayesinde kolayca yönetebilir, sayfa ekleyip çıkartabilir, yazı, fotoğraf ve görseller ekleyebilir ve düzenleyebilirsiniz. Hazır Site kurulumları aynı gün içerisinde tamamlanmaktadır.
Hemen Hazır Site Kur, Kazanmaya Başla.

Sıkça Sorulan Sorular

Kurulumu siz mi yapıyorsunuz?

Avukat-Hukuk Bürosu Hazır Site kurulumu firmamız tarafımızdan aynı günde yapılmaktadır. Dilerseniz siz de yapabilirsiniz.

Ne kadar süre içerisinde teslim edilir?

Avukat-Hukuk Bürosu Hazır Site, siparişinizi takiben aynı gün içerisinde teslim edilir.

Avukat-Hukuk Bürosu Hazır Site satın aldıktan sonra Teknik Destek veriyor musunuz?

Avukat-Hukuk Bürosu Hazır Site satın alan müşterimize 7/24 ücretsiz teknik destek hizmeti veriyoruz. Her türlü soru ve sorunlarınızı Destek Talebi oluşturarak iletebilirsiniz.

Kredi Kartı ile ödeme kabul ediyor musunuz?

Elbette. Tüm ödemelerinizi kredi kartı ile tek sefer veya 12 taksite kadar ödeyebilirsiniz. Taksitle yapılacak ödemelerde banka komisyon oranları söz konusu olmaktadır.

Banka Havale/EFT şeklinde ödeme yapabilir miyim?

Elbette yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken, sipariş esnasında ödeme seçeneğini "Banka Havale/EFT" olarak seçmektir. Son aşamada banka hesap bilgilerimiz verilecektir. Size uygun banka hesap bilgimize ilgili tutarı yatırabilirsiniz.

Ek modül ve düzenlemeler yapar mısınız?

Özel istek ve talepleriniz ücreti mukabilinde, iş müsaitliği durumuna göre değerlendirilmektedir.

Top