Pakete Dahil Hizmetler

10 Gb Linux Hosting

30 Gb Aylık Bandwidth Limiti

SSL Güvenlik Sertifikası

7/24 Ücretsiz Teknik Destek

Tüm Hazır Sitelerimiz Alan Adı (Domain) Lisanslıdır

620 TL+Kdv

(Tek Seferlik Ödemedir)

ÖRNEK SİTEYİ GÖR HEMEN SATIN AL


ÖRNEK SİTEYİ GÖRMEK İÇİN GÖRSELE TIKLAYINIZ

Sınırsız Ürün, Kategori Yönetimi
Otel Sitenize sınırsız ürün ve kategori ekleyebilirsiniz. Ürünlerinizi, kategorilerinizi ve markalarınızı merkezi bir sistemden rahatlıkla yönetebilir ve istediğiniz veriye ulaşmak için gelişmiş filtre seçeneklerini kullanabilirsiniz.

Sabit Sayfa Yönetimi
Otel hazır site sınırsız sayfa eklemenize olanak tanır. Kurumsal, İletişim, Hakkımızda, Misyon vs gibi sizi anlatan sayfalar oluşturabilir, firma kataloglarınızı yayınlayabilir, özel döküman ve arşivler oluşturabilirsiniz. 

Dinamik Site Haritaları
Otel Hazır Sitemiz site haritaları dinamik kod ile çalışmaktadır. Siz site haritasını tekrar tekrar oluşturmak zorunda değilsiniz tek yapmanız gereken ürün ve kategorileri eklemek.

%100 Mobil Uyumlu
Otel alanında mobil kullanım masaüstünü geçti. Otel hazır sitemizher telefona uyumlu olarak planlanmıştır. 

Büyük ve Kaliteli Resimler
Otel Hazır Sitemizde eklediğiniz ürün resimlerinin kalitesini bozacak sıkıştırma işlemi yapılmaz. Otel hazır sitemizde en önemli unsurun ürün görseli olduğunu biliyor ve görsellerin mümkün olan en iyi kalitede saklanmasını sağlıyoruz. 

Yönetici Yetkilendirme
Kullanıcı yetkilendirme sistemi ile sizin için çalışan personelinize sistem üzerinde belli bölgelere erişebilme yetkisi verebilirsiniz. Bu sayede her kullanıcı kendi yetkisi ölçüsünde yönetim panelinde çalışma yapabilir. 

Google Analytics Entegrasyonu
Otel sitenize ulaşan kişilerin size nasıl ulaştıkları, sitede ne kadar zaman harcadıkları, sırasıyla hangi sayfaları gezdikleri, mağazanızı gezerken kullandıkları web tarayıcı ve hatta anlık kaç kullanıcının sitenizde aktif olduğuna dair geniş ve detaylı bilgi veren Google hizmetine ücretsiz entegre olabilirsiniz. 

Mobil Uyumlu Yönetim Paneli
Otel siteniz her an yanınızda. Mobil arayüze sahip yönetim paneli ile satışlarınızı raporlayın, ürünlerinizi her an yönetin. 

 

Web Tasarım Paketlerimiz

❤ POPÜLER
PRO Emlak v2 2022

PRO Emlak v2 2022

2.400 TL
YENİ !
Avukat Hukuk Plus

Avukat Hukuk Plus

570 TL
Sınırsız Dil
Restaurant Profesyonel

Restaurant Profesyonel

790 TL
Sınırsız Dil
İnşaat Firması PRO v8 2021

İnşaat Firması PRO v8 2021

640 TL

Top